על עצמי

את השכלתי האקדמית רכשתי באוניברסיטת בר אילן,M.A. בעבודה סוציאלית קלינית. במסגרת זו התמחתי בטיפול פרטני קליני וטיפול זוגי ומשפחתי.
הוסמכתי כמטפלת לטיפול זוגי ומשפחתי על ידי האגודה הישראלית לטיפול במשפחה ובנישואין וכן כמדריכה מוסמכת לטיפול וייעוץ  זוגי ומשפחתי לצורך קבלת הסמכה בטיפול זוגי. בנוסף הנני מוסמכת בגישור כללי על ידי המכון הישראלי לגישור "גומא".

במשך שנות עבודתי, כ – 30 שנה, אני מטפלת במשפחות המתמודדות עם קשיים באינטראקציה המשפחתית, גידול וחינוך ילדים, התמודדות עם נוער מתבגר ותקשורת זוגית שאינה מטיבה עם בני הזוג ואינה מאפשרת להם איכות חיים צמיחה והתפתחות. אני פוגשת במשפחות אלו במסגרת עבודתי, בשירות הציבורי והפרטי.

בעבר ניהלתי את התחנה לייעוץ וטיפול במשפחתי של "אמונה" בתל אביב ורכשתי התמחות בעבודה עם זוגות ומשפחות מרקע דתי לאומי וחרדי.

בנוסף לכך אני מדריכה עובדים סוציאליים המטפלים בנוער במצוקה השוהה במוסדות של חסות הנוער.

במשך השנים, עברתי השתלמויות רבות בנושאים שונים כגון: טיפול התנהגותי קוגניטיבי, שימוש בכלים אומנותיים כאמצעים בעבודה סוציאלית, טיפול בנוער מתבגר על פי הגישה הפסיכודינמית, השתלמות בנושא תהליכי איבחון והערכה בילדים ונוער, וטיפול בגישה הנראטיבית הפוסט מודרנית. כמו כן התמחתי בטיפול בפוסט טראומה בשיטת EMDR.