תהליך של ייעוץ זוגי

במידה ובחרתם מטפל או מייעץ עבור ייעוץ זוגי בתל אביב, ראשית כל עשיתם את ההחלטה הנכונה והטובה ביותר שיכולתם לקבל.
החלטה שכנראה תיתן להם את הצ'אנס האמיתי לחזור לחיים האמיתיים שלכם שאתם מכירים, לחיים שבהם אתם חוזרים מהעבודה ומוצאים את בן או בת הזוג שלכם מחכה להם וקורן מאושר כי הוא יודע שבת או בן הזוג שלו אוהבים אותו ומחכים לו ורוצים לקבלו בחום ואהבה.


וכמובן גם כדי שייעלמו המחשבות על הריבים והסכסוכים, ולהגיע למצב שאתם בעצם פותחים ביניכם דף נקי.
דף חדש שיגרום להתחיל את הכל מנקודת השיא שבה הייתם ומשם הכל התחיל לרדת עד אשר החלטתם לפנות על ייעוץ זוגי בתל אביב ככלי אחרון שינסה להציל את הזוגיות שלכם וימנע פרידה או גירושין במידה ואתם נשואים.

התהליך של ייעוץ זוגי מנסה להביא לכם תשובות לכל השאלות שלכם על הבעיות בזוגיות שלכם וכמובן מציע דרכי פתרון, בוחן את ההתמודדות שלכם לאורך זמן ובודק האם אם מקיימים את הייעוץ. והאם אתם עומדים בגרף ההתקדמות שהמטפל מציג.

 

ראשית כל במידה ובחרתם ייעוץ זוגי בתל אביב, עיר מגורכם, היועץ הזוגי יבדוק את כל המניעים ואת כל הסיבות לכך שאתם הגעתם למצב הזה, הוא יבדוק מה הבעיות היותר חשובות ויציג סדרי עדיפויות לפתרון הבעיה.
היועץ יבקש מכם לרכז עבורו את הבעיות הקשות והדחופות ביותר ויבקש מכם בצורה אדיבה לבדוק היכן כל אחד מכם יכול להתפשר, היכן כל אחד יכול לוותר על החלק שלו, היכן הוא יכול לשחרר קצת על מנת להגיע לעמק השווה עם בת הזוג ועל מנת לחדר את הקשר לקשר תקין יותר.

ייעוץ זוגי ייתן לכם את הדרך להבדיל בין עיקר וטפל בזוגיות שלכם וייתן לכם את האפשרות להבין שישנם דברים שלא צרייך להתנגח עליהם, ישנם דברים שצריך לתת להם צ'אנס נוסף ולבחון אותם בצורה שונה.

בעיקרון ייעוץ זוגי בתל אביב יציג לכם את כל הדילמות שאתם עומדים לחוות על מנת להגיע למצב של בניית הקשר או פרידה בצורה הכי נוחה שניתן תוך התחשבות בסביבה, בילדים אם ישנם ובנישואין שלכם.

 

הפוסט הזה סגור לתגובות כרגע.


טיפול זוגי בתל אביב, דליה גונן ייעוץ זוגי בתל אביב | מאמרים